מה זה איילוק?

מערכת נעילה איילוק Ilock היא מנגנון נעילה לחלונות ודלתות הזזה המבצע נעילה כפולה ומלאה בעת טריקת החלון או דלת ההזזה ופתיחה מהירה בעת הצורך ליציאה מהירה. רועי כהן, הבעלים של חברת "שומר הסף", במשך יותר מ-10 שנים מגן ושומר על בטיחות בתים ברמה הגבוהה ביותר. בעקבות ניסיונו ותפקידו, רועי כהן מעביר שיחות והדרכות ליחידות זיהוי פלילי של המשטרה, קציני ביטחון ועוד. כמו כן, הוא עובד ופועל מול חברות מיגון הבית המובילות בארץ ובעולם. חברת שומר הסף תעניק לכם את האפשרות להרגיש בטוחים ומוגנים בביתכם.

מה הוא פטנט האיילוק לנעילת חלונות , וטרינות ודלתות הזזה?

איילוק הינו מתקן נעילה חדשני לחלונות ויטרינות ודלתות הזזה המגן מפני פריצות מבחוץ, מותקן בתוך מסילות החלון או הדלת, כך שאינו חוסם את הנוף וניתן להתקנה בכל פרופיל חלון סטנדרטי. "iLock" יכול לשמש להגנה על חלונות בבית ובמשרד. התקנת המערכת לא מאפשרת לנער, לפתוח או להרים את החלון. זה שומר על החלון במקום ונותן לאנשים בבית או במשרד שקט נפשי. מנעול מסוג זה מיוצר בישראל. מדובר בעיצוב מיוחד במינו, אשר נוח לשימוש וזול הרבה יותר מסורגים. מערכת הנעילה הזו נועדה לעצור גם את הפורצים המיומנים ביותר.

מה הם היתרונות של מערכת נעילה איילוק?

– בטיחות: מערכות הנעילה איילוק נגד פריצה עונות על הצורך לתת ללקוח את הטוב ביותר עבור משפחתו מבחינת בטיחות מפני פריצות בבית או המשרד. מערכת נעילה הננעלת באופן מוחלט בעת נעילת הדלת או החלון בטריקת או בפעולה המכנית של הדלת, והיא נפתחת בפעולה קצרה ורגילה, כפי שהלקוח נהג לעשות לפני התקנת ה-איילוק.

– שמירה על העיצוב: הכנסת המערכת שומרת על צורת החלון ועיצובו, והיא אינה פוגעת בחלון או בדלת ההזזה. ההתקנה של המערכת היא מהירה, שקטה ונקייה.

– שימוש פשוט: פתיחה מהירה ורגילה ללא השיניים בהרגלי פתיחה בעבר. ניתן להתקין אותה על כל סוגי חלונות ההזזה.

– מנעול מיוחד במינו ובאמצעותו ניתן להרחיק גנבים מחלונות ודלתות הזזה.

מנעולי חלונות איכותיים הם דרך טובה להגן על הבית או המשרד שלכם מפני פריצה. לייעוץ והתקנה של מערכות האיילוק צרו קשר עם חברת שומר הסף עוד היום!