נעילת תריס חשמלי נגד פריצות

מה הפירוש של נעילת תריס חשמלי? זה הוא מנעול המוכנס בתוך ארגז התריס. לאחר שהמנעול נמצא במקומו, הורדת התריס עד הסוף נועלת אותו. לאחר הנעילה אף אחד לא יוכל לפתוח ולהרים את התריס החשמלי מבחוץ, לא משנה כמה לחץ מופעל לשם כך. נעילת התריס החשמלי מספקת לבית שלכם הגנה. לכן, אם יש לכם תריסים חשמליים בבית, תוכלו להוסיף לתריס הנוכחי מערכת נעילה על מנת שלא ניתן יהיה להרים את התריס מבחוץ. מאחר ומערכת הנעילה מספקת הגנה מירבית על הבית, בתים רבים בישראל יכולים למנוע פריצות. חברת שומר הסף מספקת לכם את מערכות הנעילה הטובות ביותר בארץ ובעולם.

מה חשוב לדעת לפני התקנת מערכת נעילת תריס חשמלי?

לעיתים יש צורך בהסרה של מספר שלבים מראש התריס על מנת להתקין אותה. השלבים שפורקו נמצאו בתוך בית המנוע ולכן הסרתן לא פוגעת באסתטיקת התריס בעוד הנעילה מחזקת אותו. וכמו כן, חשוב שהמערכת תהיה מוכרת על ידי חברת ביטוח.

איפה מתקינים מערכת נעילה לתריסים חשמליים ומה היתרונות שלה?

בתוך הקופסה של התריס החשמלי ניתן לשים מנעול לתריס. לאחר שתציבו את המנעול הזה, זה יוביל לכך שהתריס ינעל את עצמו באופן אוטונומי כאשר נסגר עד הסוף. מערכת נעילה זו מוודאת שלא ניתן להרים את התריס מבחוץ בלחץ ורטיקלי. היתרונות המשמעותיים של מערכת נעילת תריס חשמלי הם:

 – לפורצים יהיה קשה יותר להיכנס.

 – מספקות הגנה מירבית ותחושת ביטחון בבית.

– עמידה בתקנים של חברות הביטוח.

מתקן נעילה לתריס חשמלי הוא בחירה טובה מאוד שהוכחה את יעילות שוב ושוב. כיום כמעט כל חברות הביטוח דורשות להכניס מערכת כזו לתריס כדי לוודא שהתריס באמת מוגן ומעניק לבית את הביטחון הדרוש. אנשים שלא רוצים להוציא הרבה כסף על מערכות מיגון יקרות בהחלט יכולים להסתפק במערכת נעילת תריס חשמלית. זה בהחלט יפתור את בעיית האבטחה של הבית. לפרטים נוספים ניתן לפנות לייעוץ מקצועי אל חברת שומר הסף.

נעילת תריסים חשמליים

בעבר, תריסים נועדו רק לשמור על הטמפרטורה הפנימית של הבית ולדאוג לכמות האור הנחוצה הנכנסת לתוך הבית, אך כיום אנשים רבים בוחרים בתריסים חשמליים המגינים עליהם גם מפריצות וגם מפני השמש. מלבד זאת, תריסים חשמליים צריכים להיות מובנים בצורה חכמה וחשוב לבחור נעילת תריסים חשמליים שתרחיק את הפורצים ותמנע מהם להיכנס פנימה. חברת שומר הסף, בהנהלתו של רועי כהן, מספקת שירותי מיגון לבית ומאפשרת לכם לרכוש שוב את תחושת הביטחון. רועי כהן ישמח לייעץ לכם לגבי מערכות נעילת תריס חשמלי הטובות ביותר שמתאימות לבית שלכם.

איפה מתקינים נעילת תריסים חשמליים?

את מערכת נעילת תריסים חשמליים מתקינים בתוך הקופסה של התריס החשמלי. לאחר שתציבו את מערכת הנעילה התריס ינעל באופן אוטומטי. לאחר ההתקנה לא ניתן יהיה לפתוח או להרים את התריס מבחוץ, ובכך היא מונעת את כניסתו של הפורץ לתוך הבית. ניתן לנעול תריסים חשמליים במספר דרכים מקובלות אח רק נעילה אחת מוגנת פטנט גרמני, מוכחת לאורך שנים ואינה מסכנת את מנוע התריס. חשוב לפנות לחברה מוכרת ואמינה, כמו שומר הסף, שתוכל להתקין מנגנוני נעילה שישאירו את התריסים נעולים ויגנו על הבית ועל דייריו.

באילו סוגי תריסים ניתן להתקין את המערכת?

כל סוגי התריסים החשמליים יכולים לשמש להתקנת מערכת נעילת תריסים חשמליים. מדובר במערכת המתאימה לתריס וקלה להתקנה. כמו כן, המחיר שלה הוא נוח בהשוואה לאפשרויות האבטחה האחרות, והידיעה שלא ניתן לפרוץ לביתכם דרך התריסים גורמת לכם להרגיש בטוחים יותר ונותנת לכם שקט נפשי. כדי לעשות את הבחירה הנכונה, קחו בחשבון שהמטרה של מנעול זה היא להעניק לתריסים חוזק בזמן שהם סגורים. כמו כן, עליכם לבחור מוצר שיגן על הבית שלכם מפני פורצים, בעלי חיים ושאר מבקרים לא רצויים.

מערכת מסוג זה שומרת על הרמת התריס מבחוץ ומכניסה אותו לתוך תיבת התריס. כך ניתן להכניס מנעול ולהוריד את התריס עד הסוף כדי לנעול אותו. זה הופך את האזור לבטוח יותר. לכן, הגיע הזמן להרגיש ולהיות בטוחים עם מערכת נעילת תריסים חשמליים שתגן עליכם ועל הבית שלכם. אם אתם לא יודעים באיזו מערכת לבחור ניתן להתייעץ עם מומחים בתחום. לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת שומר הסף.