סורגים שקופים נגד פריצות

בשנים האחרונות החלו בעלי בתים רבים להתקין סורגים שקופים נגד פריצות על חלונותיהם. אפשר להציב אותם במקומות שבהם אנחנו צריכים לשמור על בטיחות הילדים שלנו או למנוע מאנשים לפרוץ לבתים שלנו. כהורים, בטיחות ילדינו היא הדבר החשוב ביותר עבורנו. ילדים לא יפלו ממקומות גבוהים אם יהיו שם סורגים שיעצרו אותם. בנוסף ליתרון משמעותי זה הסורגים השקופים הוכחו כדרך טובה למנוע פריצות, ולכן אנשים שבבעלותם בתים או עסקים ורוצים להגן על רכושם משתמשים בהם. גם חברת שומר הסף מייעצת לכם להתקין סורגים שקופים אשר ימנעו מפורצים להיכנס לביתכם.

מדוע לבחור דווקא בהתקנת סורגים שקופים נגד פריצות?

בטיחות וביטחון לא חייבים לפגוע במראה ובסגנון של הבית. סורגים שקופים נגד פריצות כמעט ואינם מורגשים, מה שגורם לחדר להרגיש גדול יותר ולא לייצר תחושה של מחנק. הם מאפשרים לכם להשתמש בכל פתחי החלונות ולשמור על נוף ברור. הסורגים עשויים מחומר שקוף בשם פוליקרבונט בעובי 8 מ"מ. זהו חומר חזק מאוד שאינו נשבר בקלות ועומד בכל הדרישות המחמירות. פוליקרבונט אינו מחליד ואינו דורש תחזוקה. סורגים שקופים לחלונות הם אופציה בטוחה, חזקה, איכותית ואמינה.

מה הם היתרונות של סורגים שקופים?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת על סורגים שקופים נגד פריצות הוא מה שהופך אותם לטובים יותר מאשר סורגים רגילים. דבר ראשון, פורצים יתקשו להיכנס לבית או לעסק שלכם מכיוון שיש כיום סורגים חזקים ועמידים על חלונותיכם. אבל לסוג סורגים זה יש עוד יתרון גדול שאי אפשר להתעלם ממנו: הוא הרבה יותר יפה מסורג רגיל. יתרון נוסף של סורג שקוף הוא המחיר שלו. מאחר ומחיר עבור סורגים אלו הוא נוח, ניתן בקלות להתקין אותם על כל החלונות שלכם.

אם אתם קונים סורגים שקופים נגד פריצה, אתם צריכים לדעת שהתקנת הסורגים היא הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי להגן על הבית שלכם. לכן, אם אתם רוצים סורגים חזקים וטובים, אתם צריכים לפנות רק לאנשי מקצוע המבינים בתחום אבטחת בתים. חשוב לדעת שלא כל סורג שקוף עומד בתקן נגד פריצה ורבים מהסורגים השקופים בשוק הם למניעת נפילה בלבד. לשם כך צרו קשר עם חברת שומר הסף, ורועי כהן ישמח לעזור לכם בנושא.

התקנת סורגים שקופים

ישראל היא מקום נהדר, אבל למרבה הצער ישראלים רבים לא מרגישים בטוחים בבית שלהם. אפשר לראות שהפשיעה נמצאת בכל מקום בארץ. אז איך ניתן להחזיר את תחושת הביטחון שלכם בזמן שאתם בבית? התקנת סורגים שקופים הוא הפתרון האידיאלי לשם כך. זה הוא סורג שקוף נגד פריצה אשר מונע מאנשים רבים לפרוץ לביתכם מאחר והוא עשוי חומר עמיד גמיש וחזק. חברת שומר הסף תשמח לייעץ לכם בבחירה והתאמת סורגים שקופים מתאימים, כך שתרגישו שהביטחון שוב חוזר אליכם.

למה התקנת סורגים שקופים חשובה כל כך?

כמעט כל בית בישראל נפרץ, והשוטרים לא תמיד יכולים לעשות משהו כדי לעצור את הפורצים. לכן כל אדם צריך להגן על ביתו מפני פורצים, ואילו התקנת סורגים שקופים היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. ברגע שאנחנו שמים סורגים על החלונות שלנו, אף אחד לא יכול להיכנס דרכם. זהו יתרון עצום שלא נוכל להתעלם ממנו. התקנת סורג שקוף הוא הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות כדי למנוע פריצות, מאחר ורוב הגנבים לא רוצים לבזבז זמן בניסיון לפרוץ לבית שהסורגים בו מקשים על התהליך, ויעדיפו לעבור ליעד הבא.

איך הסורגים עובדים?

אחד הדברים הטובים ביותר בסורגים השקופים הוא שהם גלויים. שיהיה ברור, אנחנו לא מדברים על סורגים בלתי נראים. במקום זאת, אנו מדברים על פסים מפוספסים מחומר שטוח ושקוף הנקרא פוליקרבונט, שהוא סוג של פלסטיק קשיח. סורגים אלו מותקנים בצורה של פסי פוליקרבונט שקופים ברווחים שווים אחד מהשני לאורכו של כל החלון. סורגים אלו הם בעלי יתרונות רבים הכוללים בטיחות מפני נפילת ילדים מהחלון, וכמובן משמשים גם כהגנה נגד פריצות. התקנת סורגים שקופים שומרת על האסטטיות של המבנה מבפנים ומבחוץ, ולא חוסמת את הנוף שלכם מהחלון. כמו כן, סורגים אלו אינם דורשים תחזוקה מתמדת. הניקיון שלהם הוא קל ופשוט, מסתכם בהעברת סמרטוט לח. אם אתם חוששים מפני פריצות לביתכם או לעסק התקנת סורגים שקופים היא הדרך הטובה והאסטטית ביותר להגן על החלל מפני פריצות. לייעוץ מקצועי בנושא ניתן ליצור קשר עם חברת שומר הסף.