את רוב המנעולים אפשר לפרוץ היום בעזרת כלי פריצה חשמליים, חצי אוטומטיים או אוטומטיים לגמרי, שנכנסים לחור המפתח ופותחים את המנעול ממש בכמה שניות. הם מאפשרים לפורץ לעקוף את הצילינדר שבדלת ללא מפתח ובלי לגרום נזק למנעול. יכולים להיות מקרים שבהם אתם אפילו לא תדעו שפרצו לדירה שלכם וגנבו את החפצים שלכם כי הצליחו לפרוץ את המנעול, מה שנקרא פריצה שקטה. לא רק גניבת החפצים היא טראומתית עבור הלקוחות שהתקינו מנעול לא טוב, אלא גם הפגיעה בביטחון האישי, מכיוון שהם לא מרגישים יותר שהם מוגנים בבית שלהם. חברת שומר הסף, בהנהלתו של רועי כהן, שמה למטרה להגן על בתי הלקוחות כך שתחזור אליהם תחושת הביטחון.

מה יכול לעזור לכם למנוע פריצה שקטה?

הזמנת חברה המתמחה באבטחה והגנה על בתים שיכולה להציע מערכת נעילה או הגנה חדשה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעצור פריצה שקטה. כל שלוש או ארבע שנים כדאי לקנות מנעול חדש. זה יעזור לכם לישון הרבה יותר טוב בלילה. הסיבה לכך היא שהמנעול החדש יקשה הרבה יותר על גנבים להיכנס פנימה, וככל שהכישורים שלהם משתפרים, עלינו להגן על עצמנו אפילו יותר. אם אתם רוצים להגן על הדירה ועל הדברים שלכם אפילו יותר, חשוב להוסיף גם מערכות הגנה מתקדמות. חברת אבטחה מקצועית, מיומנת ומנוסה תעזור לכם להחליט מה לעשות, תציע לכם פתרונות טובים ותתקין אותם בצורה נכונה וטובה.

פריצה שקטה בזמן חופשה- איך להתמודד עם זה?

זכרו שרוב הפריצות, אפילו הפריצות השקטות, מתרחשות כשאתם בחופשה. בדיוק בגלל זה יש יותר פריצות בחגים ובחופשת הקיץ: הפורצים יודעים שלא תגיעו הביתה כדי לעצור אותם. שלב חשוב הוא למצוא חברת הגנה אמינה שיכולה לעזור לכם להתקין מערכות אבטחה חדשניות ולשפר את הביטחון בבית. עם זאת, השתדלו לא לספר על הטיול המתוכנן ברשתות החברתיות. גם פורצים משתמשים בפייסבוק, והם אורבים כל הזמן כדי לגלות מי מוציא את המזוודה כדי שיוכלו להתגנב אל בייתיכם. אם גם שמעתם על פריצות באזורכם בשנים האחרונות, בטח שמעתם על הרעיון של פריצה שקטה. המשמעות היא שהגנב פותח את המנעול מבלי להשאיר שום סימן לפריצה שלו. בשנים האחרונות גנבים הפכו מיומנים, מדויקים ושקטים יותר בפריצה לבתים ולמכוניות. אבל אפשר לעצור גם פריצה שקטה. אם אתם זקוקים לאבטחה אמינה וחדשנית שתגרום לכם להרגיש בטוחים יותר בבית שלכם, צרו קשר עם 'שומר הסף'.

צילינדר נגד פריצה שקטה

לגלות שהדירה שלכם נפרצה זה הדבר הכי מתסכל, מעצבן ומעציב שיכול לקרות. זה לא משנה מתי זה קורה, התזמון תמיד גרוע. בדיוק בשביל זה כדאי להתקשר אל חברת 'שומר הסף' לשם התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. בין אם מדובר בפריצה לבית או למשרד, הצילינדר המיוחד יעצור את הפורצים ואתם תוכלו להרגיש בטוחים יותר.

מספר כללים שצריך לפעול לפיהם כדי להפסיק פריצה שקטה

זה נכון שחיים בעולם בו אין פריצות לבתים וגניבה של רכוש מרגיש לנו כמו חלום, אבל לצערנו המציאות היא אחרת. נכון לעכשיו עלינו לדעת לעצור פריצות בכלל ופריצות שקטות בפרט. מעבר להתקנת צילינדר נגד פריצה שקטה, הנה מספר קווים מנחים שיכולים לעזור לכם:

הכלל החשוב הראשון הוא להיות מודע למה שקורה סביבכם. אם אתם רואים מישהו מתנהג בצורה מוזרה בבית או בבניין שלכם, התקשר למשטרה. אם אתם חושבים שמישהו שם עין על הבית שלכם, אם אתם חושבים שמישהו מנסה ליצור עותק של המפתחות שלכם- אל תסתכנו בכלום! דברו עם חברת אבטחה מקצועית שיכולה לעזור לכם למנוע את הפריצה.

העתקת מפתחות יכולה להתרחש בעזרת מבט, צילום בטלפון, והטבעה בפלסטלינה, לכן חשוב לא לתת את המפתחות שלכם לאנשים שאתם לא מכירים -גם לא במוסך, שטיפת רכב וכדומה. לא להניח את המפתחות במקום חשוף כמו על השולחן בבית הקפה.

דלת נעולה היא חובה!

בעבר, היה נפוץ להשאיר את הבית פתוח, את המכונית מונעת, ואת האופניים של הילדים בחצר. אבל זה לא מה שקורה היום. היום אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים ולכן חשוב לדאוג לבית נעול. מנגד, עוד הרגל ישראלי נפוץ הוא השארת מפתחות במקומות ידועים מראש. זה לא חכם להשאיר את המפתחות בארונות החשמל. אם אתם חושבים שזה יהיה רעיון טוב להחביא את המפתח הנוסף שלכם בארון החשמל כדי שחברים או שותפים יוכלו להיכנס בקלות, כדאי לחשוב שוב, מאחר וזה הוא המקום הראשון שהפורץ יבדוק הו אם אתם גרים בבניין, תוכלו לגלות כמה קל לפרוץ לבית על ידי מעבר על כל המקומות הללו. היום ניתן למצוא מגוון פתרונות נעילה לבית שלכם, כדי שלא תצטרכו לחשוש מפריצה. גם מנעול חכם וגם צילינדר נגד פריצה שקטה יכול לעזור לכם בנושא זה. לפרטים נוספים עבור שיטות אבטחה מפני פריצות לבית ולמשרד תוכלו לקבל מחברת 'שומר הסף'.

מנעול נגד פריצה שקטה

נראה שבשנים האחרונות מספר הפריצות השקטות הולך ועולה, על סמך המידע המתקבל מהשטח, על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום. פריצה שקטה היא דרך חכמה לפרוץ למנעול מבלי לפגוע בו או להשאיר עקבות. כשאתם חוזרים הביתה ומוצאים את הדלת פתוחה ואין כלום בבית, זה משהו אחד, אבל מקרים בהם אתם לא מיד יכולים לזהות שמישהו זר היה בביתכם, זה עוד יותר מפחיד. כשמישהו פורץ לביתכם, עליכם לנקוט בצעדים כדי להפוך את ביתכם לבטוח שוב ולעצור את הפריצה הבאה. התקנת מנעול נגד פריצה שקטה יכולה לעצור את הפריצה הבאה.

מה הוא מנעול נגד פריצה שקטה?

פריצות לבתים מתרחשות בכל שעות היום והלילה. אנשים רבים הופתעו כאשר ביתם נפרץ באמצע היום. אל תזדעזע. אנשים רבים שעוזבים את בתיהם לא מודעים לכך שניתן לפרוץ את המנעול שלהם די בקלות וללא רעש. מבלי להיכנס לשמות הדגמים השונים, מנעול נגד פריצה שקטה הוא כזה שיש לו צילינדר חכם ומתקדם המגן מפני הדרכים השונות בהן גנבים בדרך כלל פורצים. קל לפרוץ לצילינדרים ישנים, וניתן ליצור מפתח רק על ידי צילום המפתח או חור הצילינדר, מה שלא אפשרי עם מנעול נגד פריצה שקטה. המנעול החדש גם מגן מפני דרכים אחרות של פריצה, כמו שימוש במכשירים וכלים מקצועיים נוספים שאפילו מנעולנים משתמשים בהם כדי לפרוץ.

תכונות מפתח של מנעולים נגד פריצות שקטות

גם מנעולנים לא תמיד יודעים להסביר מה זה בעצם מנעול נגד פריצות שקטות. אם אתם צריכים לעשות עותקים של מפתחות, אתם חייבים ללכת למקום שמכין עותקים עבור סוגי מנעול אלו. כמו כן, אף אחד לא יכול לבוא ולהעתיק את המפתחות כי יש כרטיס בקרת שכפול שמצריך שימוש בכרטיס מגנטי ייחודי להעתקת מפתח למנעול נגד פריצה שקטה. אותו מנעול טוב גם כי הוא יחזיק מעמד לאורך זמן. לצילינדרים רגילים יש קפיצים, אך הקפיצים נשחקים עם הזמן. למנעול נגד פריצה אין קפיצים בצילינדר, ולכן הוא מחזיק מעמד זמן רב יותר ממנעול רגיל. זה הזמן לקחת אחריות על האבטחה של הבית שלכם ולהתקין מנעול שירחיק את הפורצים. בחברת שומר הסף, בהנהלתו של רועי כהן, תקבלו שירות מעולה, התאמה מקצועית ואחריות על העבודה.